KURUMSAL

Kurumsal Değerlerimiz

SDC Group olarak kuruluş tarihimizden itibaren özenle koruduğumuz değerler ile doğaya ve insanlara saygılı, samimi projeler üretiyoruz. Kaliteli ve sürdürülebilir projelerin temelde insana verilen değerden ve teknoloji alanına yapılan yatırımlardan geçtiğine inanıyoruz.

SDC Group olarak, gayrimenkul & inşaat, güvenlik, yeme & içme, yatırım ve danışmanlık olmak üzere 5 ana sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda pazarları büyütmeye çalışıyor, mevcut müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve güçlü ilişkiler geliştirmeye çalışıyoruz.

Bu anlamda kalite ve başarıya hayatın her alanında odaklanarak rekabet gücünü artırmayı hedefliyoruz.

Her projemizde, gelişen ve kendini yenileyen dünyaya ayak uydurmak.
Çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmak.
Çevreye duyarlı yaklaşımlara sahip projeler geliştirmek ve hayata geçirmek.

SDC Group olarak amacımız, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yenilikçiliği ilke edinerek kalite anlayışını üst düzeyde tutmak ve kendimizi geliştirmektir.
Ana faaliyet alanımız olan gayrimenkul sektöründeki amacımız, günümüz yeniliklerini takip etmek değil, yeniliklerin kendisine öncü olmaktır.

SDC Group olarak hedefimiz, değişen ve gelişen yeni dünya düzeni  içerisindeki yerimizi sağlamlaştırmaktır. Hem iş stratejisi açısından, hem de hayata geçirilmiş ve geçirilmek üzere olan yeni projeler ile sektörde farklılık yaratmaktır.
Marka imajımıza ve güvenilirliğimize uygun kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerini zamanında karşılamak ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak asıl amaçlarımızdandır.

Projelerimizin tamamını her durumda kazanç sağlama ve iş ortaklarımızı memnun etme odaklı olarak hayat geçiriyoruz.
İnşaat ve emlak piyasasının yoğun şekilde aktif olduğu ülkemizde, yatırımcıya veya hizmeti alana kazanç getirme çabamız tercih edilme sebebimizdir.
Toplumsal değerlerimizi temel alarak, insan güvenliği, sağlığı ve mutluluğunu da ön planda tutmayı prensip ediniyor ve sizleri mutlu edecek her alanda olabilmek adına hizmetlerimize kesintisiz devam ediyoruz.