ALT GRUPLARIMIZ

Her alanda yenilikçiliği ilke ediniyoruz!

SDC Group olarak; Gayrimenkul & inşaat, güvenlik, yeme & içme, yatırım ve danışmanlık olmak üzere 5 ana sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

ARVEN

2019’da kurulan ve yiyecek sektöründe yenilikçi bir yaklaşım yansıtan ARVEN; sosyal medyada oldukça fazla ilgi çeken “Keb-Up” isimli mekanıda kapsayan ve gıda tüketimine yön veren alt grubumuzdur.

VIP GÜVENLİK

1993 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk özel güvenlik firmalarından biri olan VIP GÜVENLİK kurulduğu günden bu yana pazar payı ve sektörüne öncülük bakımından lider firma olmuştur. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışı ile dünya çapındaki kuruluş ve kişiler başta olmak üzere ülkemizde yapılan en üst düzey organizasyonlara güvenlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

SONUGÜR İNŞAAT

2016 yılında kurulan, kaliteli, çevre ve insan odaklı yaşam projeleri üreten Sonugür İnşaat topraktan ve kat karşılığıda olmak üzere birçok seçenek sunmaktadır. Son projesi Duha Diamond Konakları ile İzmir bölgesinde çok daha kaliteli yaşam alanlarını projelendirmeye devam etmektedir.

SK GAYRİMENKUL

2016 yılında kurulan SK Gayrimenkul hem dekorasyon hem de inşaat alanında verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetle özellikle İzmir bölgesinde adından oldukça söz ettirmiş ve yine bu bölgede kaliteli hizmet anlayışı ile kiralama ve alım satım alanlarında öncelikli tercih edilen hizmet sağlayıcı konumuna gelmiştir.

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz güneş, rüzgar, jeotermal ve biokütle enerjisinden yararlanarak elektrik üretilmesi konusunda anahtar teslim projeler sunmaktadır.